Bitkisel zayıflama

bitkisel-zayiflama

Son zamanlarda ülkemizde inanılmaz bir bitkisel zayıflama fırtınası başladı.hangi tv kanalını açsanız karşınıza bitkisel zayıflama ile ilgil bir ürün çıkmaya başladı. Yine gazelerin tümünde boy boy zayıflama ilanları furyası aldı başını gidiyor. Bunun nedenlerini incelediğimizde karşımıza çok faklı seçenekler çıkıyor. Öncelikle insanoğlu varolduğundan beri sağlıklı ve uzun yaşamaya adamıştır kendini. Bunun için çok farklı metodlar denemiştir. Her geçen günde bu metodları geliştirip zenginleştirip oldukça fazla yol almaya başlamıştır.

İnsanoğlunun doğasında vardır sağlıklı ve uzun yaşama isteği. Buna birde karşı cinsine çekici gelme, güzel hoş gözükme, arzusu ve karşı cinsinin ilgisini çekip kendini beğendirme egosuda birleşince kendine özen göstermeye başlar. İlk çağlarda insanoğlu nasıl bir anlayış içindeydi bilemeyiz ama arkeolojik kazılarda ortaya çıkan tablo hep aynı. Eski çağlardan günümüze ulaşan heykeller bakarsanız hep aynı şeyi görürsünüz, o günün şartlarında bakımlı erkek ve kadın heykelleri.


Günümüz insanı çok daha şanslı. Güzelliğe ulaşabilmesi mevcut teknolojiyle daha kolay hale geldi. Tıbbın gelişmesiyle zayıflayıp güzelleşmek mümkün hale geldi. Zaten bunu kavrayan ilaç sektörü bunun üzerine yoğunlaştı. Hergeçen gün değişik ürünler piyasaya çıkamaya baladı. Kimyasal ilaçlardan her zaman uzak durmaya çalışan insanlık, doğadan gelen zenginliğin farkına vardı. Doğanın verdiği zenginliği,


ilk çağlarda doğal haliyle kullanan insan, teknoloji geliştikçe Bunu fabrikasyon haline getirerek daha fazla kişinin kullanmasını sağladı. Fakat kimyasal ilaçların yan etkilerinin fazla olması insanoğlunu bu ürünlerden uzaklaşmasına sebeb oldu.

Son zamanlarda özellikle zayıflama ilaçlarında görmeye başladığımız tablo işte bu. Kimyasal ilaçların yan etkilerinden ürkenlerin doğanın bahşettiği saf bitkilere ulaşma arzusu had safhaya ulaştı. İşte bu yüzden bitkisel zayıflama ilaçları bu kadar rağbet görmeye başladı. hem sağlıklı olması hem ucuzluğu hemde ekisinin daha hızlı sonuç vermesi bu talebin çığ gibi büyümesine sebebiyet verdi.

Bunun yanında halkımızın önem verdiği ünlü kişilerin bu bitkisel ilaçlarla zayıflayarak fit duruma gemesi gözlerinin önünde yaşan bu değişim bu bitkisel zayıflama ilaçlarına yönelmesine sebebiyet verdi. Ünlü tv programcısı Mesut yar çok kısa zamanda bitkisel kürle olağanüstü bir şekilde zayıflayınca bu bitkisel ilaçların itibarı dahada arttı.kırmızı acı biberle verdiğini söylediği kür yok satıyor. birde halkımızın gözü önünde gerçekleşince o ürünün patlaması elbette kaçınılmaz oluyor.

İnsanlık var oldukça insanoğlunun güzel görünme arzusu, fit olma isteği hiç bir zaman son bulmayacaktır. Eski çağlarda da bu böyleydi gelecektede böyle olmaya devam edecektir. Eski Mısırda piramitlerde çıkan mumyalara bakarsanız o dönemde bile kadınlar öldüklerinde güzel görünebilmek için en güzel kıyafetleri ve zıynetleriyle gömülmüşler.

Zayıflama

Bitkilerle Zayıflama

Bitkiler ve Zayıflama

GD Star Rating
loading...
Bu diyet yazısına yorum yapın, veya takip edin.

One Response to “Bitkisel zayıflama”

  1. Serkan diyor ki:

    Ellerinize sağlık faydalı ve güzel bir makale olmuş, teşekkürler

Diyet yazısına yorum yapın:

Bu sitede en güncel diyet ve diyet çeşitleri yer alır.