Gelinlik diyeti

gelinlik-diyeti

Genç kızlar diyet yaparken en önemli unsur odaklanmaktır. Bu nedenle, en acımasızca yapılan diyet gelinlik diyetidir. Bu diyet şekli son yıllarda öylesine popülerlik kazanmıştır ki, gelinlik diyeti yapan kızlar gelin olduklarında tanınmayacak duruma bile gelebilmektedirler. İnsanlar 10 kilo vererek simalarını tamamı ile değiştirebilirler. Evlilik öncesi yapılan gelinlik diyeti de kızları bu anlamda değiştirmektedir.

Gelinlik diyeti neden yapılır?

İstedikleri model gelinliği giymek için kilo veren kızlar, gelinliğin içerisinde çok daha hoş görünmek için bu fedakarlığı yaparlar. Rejim yaparak gelinlik için büyük bir fedakarlık yapan kızlar, bir ömür boyu saklayacakları gelinlikli resimleri için ciddi bir rejim maratonuna girerler.. Kilo vermenin kaçınılmaz olduğu gelinlik rejiminde doğru yapılan yanlışlar nelerdir? Sağlığınızı tehlikeye atmaya değer mi? Kısa sürede kilo vermen ne kadar sağlıklıdır? Tüm bu sorulara cevap veren gelin adayları, gelinlik diyetine düğüne az bir zaman kala değil, daha uzun bir süre kala başlarlar. Yapılması gereken de budur. Yani, gelinlik diyeti düğüne son 20 gün kala değil, en az bir 5 ay kala başlanması gereken bir diyet şeklidir. Bu uyarımızın ardından gelinlik diyeti hakkında nasıl yapılır ve nasıl uygulanır konularında bilgi vermeye çalışacağız.

Gelinlik diyeti nasıl yapılır?

Bu diyeti yapacak genç kızlarımızın sağlık sorunlarının olmadığını, genç olduklarını ve kilo vermek için geçerli nedenlere sahip olduklarını düşündüğümüzde, kilo vermek için yapmaları gerekenin spor yapmak olduğunu söylemeliyiz.

Yürüyüş yapmak elbette ki yeterli gelmeyecektir, form tutmak kısa koşular yapmak ve yüzmek hem daralmak hem de kilo vermek anlamına gelmektedir. Beslenme alışkanlıkları içerisinde sabahları aç karnına kuru kayısı ve bir bardak su içmek de eklenmelidir. Bu şekilde sindirim sisteminizi daha hızlı çalıştırabilir, gün boyu metabolizmanızın hızlanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Gelin diyeti

Gelin için diyet

Gelinlik diyeti nedir

Gelinlik diyeti, 1.0 out of 10 based on 1 rating
GD Star Rating
loading...
Bu diyet yazısına yorum yapın, veya takip edin.

Diyet yazısına yorum yapın:

Bu sitede en güncel diyet ve diyet çeşitleri yer alır.